TERRA HAMMER w wersji standardowej - zawsze w cel !

Zadzwoń do nas

+48 721 706 710

dla każdego wykonawcy

TERRA HAMMER maszyny do przecisków

Maszyny TERRA HAMMER są stosowane do wykonywania przecisków o średnicy do ø300mm poprzez zagęszczanie gruntu na pobocznicy. Każda maszyna może także wbijać rury stalowe o średnicy do ø3000mm. Przecisk pozwala na układanie rur PVC lub PE pod drogami, chodnikami, ogrodami bez potrzeby ich wyłączenia z eksploatacji.

wiele zadań - jeden cel - DOKŁADNOŚĆ

Głowica typu COMBI

Długie rowki wzdłużne przesuwają ziemię na boki i pozwalają na wiercenie nawet w trudnych warunkach gruntowych, to sprawia, że głowica kombi (KOK) jest wyjątkowa w porównaniu do innych narzędzi o stopniowej, stożkowej lub koronowej głowicy.

Krawędzie tnące i niszczące likwidują wszelkie przeszkody, bez względu na to, czy uderzają bokiem czy czołem. Gwiazdowe dłuto sprawia, że głowica kombi (KOK) jest wyjątkowa w niszczeniu przeszkód. Gwiazdowy dłuto przenika przez każdą podatną na uszkodzenia przeszkodę.

Pewność wykonania roboty !

Prosty i solidny design.

O 1/3 mniej części niż konkurencyjne rozwiązania. Jednocześnie niewielkie zużycie powietrza dzięki rozwiązaniom technicznym. Dziesiątki patentów.  Aerodynamiczny wewnętrzny przepływ powietrza gwarantuje łatwe uruchamianie i cofanie z najniższym odrzutem, co zapobiega oscylacji w gruncie.

Profesjonalny serwis

OGROMNY BIJAK - wielka moc !

Bijaki w kretach firmy TERRA są o 25% cięższe od porównywalnych bijaków innych producentów. Wyjątkowa głowica kombi w połączeniu z ciężkim głównym tłokiem gwarantuje prędkość i dokładność. Aerodynamiczny przepływ powietrza zapewnia niskie zużycie powietrza i minimalny odrzut. TERRA daje gwarancję powszechnie znaną w Polsce, prostą i jasną. Serwis zwiększa żywotność maszyn o wiele lat.

+48 721 706 710

info@terra-pl.pl

serwis:

ul. Łukasiewicza 8, 59-300 Lubin

Na skróty

Przydatne linki

Zatrudnij nas

Najnowsze newsy

Nasz zespół

Portfolio

Nasze biuro

Newsy

30 marca 2023

Do stworzenia strony wykorzystano kreator stron www WebWave.